• Anderson Jones
    Participante

    27 marzo, 2018 a las 10:22 am #17207

    Hey guys,

    I have bought two wells to reduce the cost of making a plank. Before the update it cost 8 logs to make a plank. After the update (which I'm still trying to figure out what was updated) it's back up to costing nine logs.I don't recall it affecting the cost when others joined in the past.

    Any advice is appreciated

    I didn't find the right solution from the Internet

    References:
    https://www.kongregate.com/forums/710188-technical-issues-and-feedback/topics/1584019-plank-cost
    Business case study examples

    Thanks

Debes estar registrado para responder a este debate.